makerbot

Jaka drukarka MakerBot najlepsza?

MakerBot jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej liczących się marek w świecie druku przestrzennego. W ofercie firmy znajduje się wiele propozycji, które mogą zadowolić osobę początkującą, kogoś kto od dawna interesuje się drukiem 3D – profesjonalistę, ale także szkoły, które są w stanie – dzięki drukarkom- uczyć dzieci i młodzież nowych technologii.

Pośród drukarek MakerBot znajdziemy bardzo innowacyjną i precyzyjną drukarkę 3D Replicator 5-tej generacji. Jest to najnowocześniejszy model drukarki przestrzennej od tego producenta. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim wręcz idealnie jest w stanie odtworzyć wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Drukowanie na tym egzemplarzu jest zatem niewiarygodnie precyzyjne, a przez to możemy używać jej do bardzo trudnych zadań.

Co ją wyróżnia od innych? Ma znacznie zwiększony obszar roboczy, co pozwala na zwiększenie jakości otrzymywanych modeli. Ponadto, zastosowano w niej automatyczną kalibrację, który dzięki wielu wprowadzonym poprawkom powoduje, że jest ona znacznie szybsza i precyzyjniejsza. Ponadto wykorzystano w niej technologię 5-tej generacji – została wbudowana kamera, wytłaczarka jest inteligentna, a wyświetlacz kolorowy o przekątnej 3,5 cala. Jakość druku wyróżnia się na tle innych urządzeń. MakerBot może być naprawdę zadowolona z tego modelu drukarki. Klienci również są zadowoleni, cenią sobie przede wszystkim komunikację Wi-Fi, a także zdalny podgląd. Chcesz najlepszą drukarkę od tego producenta? Właśnie ją znalazłeś.

Kamil Bańkowski

Kamil Bańkowski

Pasjonat tradycyjnej sztuki poligraficznej oraz nowinek technologicznych. Specjalista z zakresu druku trójwymiarowego. Ceniony doradca w zakresie sprzętu służącego do drukowania oraz używanych materiałów eksploatacyjnych.

More Posts

Kamil Bańkowski / Marzec 30, 2015 / Drukarki 3d
Tagi: , , ,